Usługi

Każda przestrzeń w Twoim domu ma potencjał, aby jak najlepiej funkcjonować i sprawiać ci piękną przyjemność każdego dnia. Razem znajdziemy dobry system na bałagan i utrzymanie pięknego porządku w twoim domu.
Mój autorski system Prostej Organizacji przestrzeni w 5 krokach przekształca każdy obszar i na dobre eliminuje wyzwania organizacyjne! Wyjmujemy każdy przedmiot, ustalamy, czy go jeszcze potrzebujesz, czy sprawia ci radość. Jeśli zdecydujesz się z nim pożegnać, pomagamy w sprzedaży lub przekazaniu tak, by posłużył komuś innemu. Następnie opracowujemy strategię rozmieszczenia funkcjonalnego, dobieramy organizery i pojemniki pod wymiar, by stworzyć piękny porządek. Na zawsze.

Decluttering stacjonarny

Niezależnie od tego czy potrzebujesz spektakularnej metamorfozy całego domu, czy poprawy funkcjonalności danego pomieszczenia, znajdziemy systemy i rozwiązania odpowiednie dla ciebie.

Jak wygląda proces?

 1. Umawiamy się na wstępną konsultację – dzięki temu mogę lepiej poznać twój dom, styl życia i potrzeby oraz lepiej zrozumieć, jak mogę pomóc
 2. Na podstawie zebranych informacji dostajesz ode mnie szczegółowy plan działania, wycenę i czas realizacji projektu.
 3. Potwierdzamy projekt, ustalamy termin realizacji, podpisujemy wszystkie niezbędne dokumenty (umowę, NDA, kosztorys, ubezpieczenie) i zaczynamy od pomieszczenia o najwyższym priorytecie.
 4. Działamy! W trakcie całego procesu pojawi się pewnie kilka pytań do ciebie, ale poza tym… usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól naszym organizatorom zadziałać.
 5. Na zakończenie metamorfozy dostaniesz pełną dokumentację zdjęciową oraz instrukcję dotyczącą organizacji poszczególnych pomieszczeń i szaf.

Decluttering online

Takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się, gdy lubisz samodzielnie odgracać swoją przestrzeń, ale potrzebujesz dodatkowej motywacji, wiedzy merytorycznej lub spojrzenia z boku. Czasem właśnie konsultacja z ekspertem pomoże ci dokonać znaczącego postępu.

Jak wygląda proces?

 1. Umawiamy się na konsultację online – dostajesz ode mnie szczegółową ankietę, dzięki temu mogę lepiej poznać twój dom, styl życia i potrzeby oraz lepiej zrozumieć, jak mogę pomóc
 2. Na podstawie ankiety ustalamy główne zagadnienie, w którym mogę ci pomóc.
 3. Umawiamy się na rozmowę online, omawiamy najważniejsze zagadnienia, szukamy rozwiązań.
 4. Na zakończenie otrzymujesz ode mnie mailowe podsumowanie dalszych kroków, sugestie rozwiązań i produktów, o których rozmawiałyśmy.

Planowanie i poprawa funkcjonalności przestrzeni

Takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się, gdy jesteś na etapie projektowania domu lub planowania remontu. Jeśli chcesz uniknąć błędów ergonomicznych i organizacyjnych, plan przestrzeni jest dla ciebie.

Specjalizuję się w planowaniu funkcjonalnym takich pomieszczeń jak kuchnia, spiżarnia, garderoba, szafa i pokój dziecięcy.

Jak wygląda proces?

 1. Po zakupie otrzymasz ankietę z pytaniami, które pozwolą mi lepiej poznać najważniejsze potrzeby i ustalić, jak mogę ci pomóc. Poproszę cię również o przesłanie planu pomieszczenia wraz z wymiarami.
 2. W ciągu 21 dni otrzymasz propozycję projektu funkcjonalnego. W tej cenie masz 30 min. konsultację omawiającą projekt oraz 2 poprawki.
 3. Po zatwierdzeniu projektu, otrzymujesz pełną dokumentację pomieszczenia, wraz z propozycjami produktów i rozwiązań funkcjonalnych.
Shopping Cart

Porządkowy Newsletter

Zapisz się i pobierz pakiet organizacyjnych materiałów – zaplanuj posiłki, podziel domowe obowiązki i zrób kuchenne odgracanie.

.